W 2014 roku odbyła się XIX już edycja ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Uczniowie naszej szkoły corocznie uczestniczą w tym Turnieju i odnoszą w nim sukcesy. W tegorocznej edycji w eliminacjach szkolnych uczestniczyło ponad 2400 uczniów z różnych stron kraju (z naszej szkoły 30 uczniów klas III i IV TE), a do II etapu zawodów okręgowych zakwalifikowało się 392 uczniów z 92 szkół ekonomicznych i handlowych w Polsce (z naszej szkoły 4 osoby). W finale Turnieju, który w tym roku odbył się w Rzeszowie w dniach 3-4 kwietnia wzięło udział 65 uczniów z całej Polski, w tej liczbie uczeń naszej szkoły Karol Michałek (kl. III c TE). Nagrodą dla finalisty jest zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Karolowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!