2d TL
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Biologia
Monika Nikołajew-Banaszewska
s.19
Matematyka
Aleksandra Ginka
s.11
Przyjm. i wydaw. zapasów
Katarzyna Mieczkowska
s.1
j.rosyjski 2
Anna Orzechowska-Kufel
s. 23
j.angielski 1
Olha Nehoda-Popsuyko
s.19
Matematyka rozsz.
Aleksandra Ginka
s.1
2.
8,50
Obsługiwanie klientów i kontrahentów
Katarzyna Mieczkowska
s.19
Historia
Barbara Grajczak-Migawa
s.19
Matematyka
Aleksandra Ginka
s.1
Przechowywanie zapasów
Izabela Mathiak
s.19
Prac. gospod. zapasami 1
Agata Jasińska
s.16
Prac. gospod. zapasami 2
Katarzyna Horodyńska
s.1
3.
9,45
w-f chł
Krzysztof Kocik
s.gimn.2
Religia
Jadwiga Borus-Kopystecka
s.12
w-f dz.
Arleta Miga
s.gimn.1
Godzina wychowawcza
Katarzyna Horodyńska
s.19
Prac. gospod. zapasami 1
Agata Jasińska
s.16
Prac. gospod. zapasami 2
Katarzyna Horodyńska
s. 23
4.
10,45
j.rosyjski 1
Anna Orzechowska-Kufel
s. 23
j.angielski 2
Olha Nehoda-Popsuyko
s.11
j.polski
Dorota Kowalska
s.19
Prac. org. prac magaz. 2
Zbigniew Chmielewski
s.19
Prac. org. prac magaz. 1
Katarzyna Horodyńska
s. 23
Religia
Jadwiga Borus-Kopystecka
s.19
j.polski
Dorota Kowalska
s.11
5.
11,40
Prac. gospod. zapasami 1
Agata Jasińska
s.22
Prac. gospod. zapasami 2
Katarzyna Horodyńska
s.22a
Organizow.pracy magazynu
Izabela Mathiak
s.16
j.rosyjski 1
Anna Orzechowska-Kufel
s. 23
j.angielski 2
Olha Nehoda-Popsuyko
s.1
Organizow.pracy magazynu
Izabela Mathiak
s.13
Podstawy przedsiębiorczości
Monika Szczepaniak
s.11
6.
12,35
Prac. gospod. zapasami 1
Agata Jasińska
s.22
Prac. gospod. zapasami 2
Katarzyna Horodyńska
s.22a
w-f chł
Krzysztof Kocik
s.gimn.2
j.rosyjski 2
Anna Orzechowska-Kufel
s. 23
j.angielski 1
Olha Nehoda-Popsuyko
s.6
w-f chł
Krzysztof Kocik
s.gimn.1
Prac. org. prac magaz. 2
Zbigniew Chmielewski
s.22
Prac. org. prac magaz. 1
Katarzyna Horodyńska
s.22a
7.
13,30
j.polski
Dorota Kowalska
s.13
Historia
Barbara Grajczak-Migawa
s.19
Chemia
Emilia Lewandowska
s.19
Zabezpieczenie majątku
Izabela Mathiak
s.19
Geografia
Monika Nikołajew-Banaszewska
s.19
8.
14,20
w-f dz.
Arleta Miga
s.gimn.1
  Fizyka
Łukasz Plieth
s.19
Podstawy logistyki
Tomasz Kępiński
s.19
Informatyka 1
Zbigniew Chmielewski
s.22
Informatyka 2
Krzysztof Janikowski
s.22a
9.
15,10
w-f dz.
Arleta Miga
s.gimn.1
       
10.
16,00