3a TE
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
8.00
Matematyka
Anna Wnęk
s.1
Finanse i podatki
Szymon Florkiewicz
s.8
j.ang. w bizn. 1
Magdalena Żuralska
s.9
Prac.ekonom. 2
Angelika Dziubak
s.22
Prac.ekonom.1
Irmina Ciekot
s.22a
Elementy prawa
Agata Jasińska
s.1
2.
8,50
j.angielski 1r
Olha Nehoda-Popsuyko
s.9
j.angielski 2r
Olha Nehoda-Popsuyko
s.17
w-f dz.
Arleta Miga
s.gimn.1
Prac.ekonom. 2
Angelika Dziubak
s.22
Prac.ekonom.1
Irmina Ciekot
s.22a
w-f chł
Krzysztof Kocik
s.gimn.1
3.
9,45
j.angielski 2r
Olha Nehoda-Popsuyko
s.9
Matematyka rozsz.
Anna Wnęk
s.1
j.angielski 1
Olha Nehoda-Popsuyko
s.9
j.niemiecki 2
Monika Szczepaniak
Rew
Historia i społ.
Barbara Grajczak-Migawa
s.13
j.niemiecki 2
Monika Szczepaniak
s.8
j.angielski 1r
Olha Nehoda-Popsuyko
s.4
4.
10,45
Elementy prawa
Agata Jasińska
s.1
Religia
Jadwiga Borus-Kopystecka
s.4
j.niemiecki 1
Monika Szczepaniak
s.4
i.ang. w bizn. 2
Magdalena Żuralska
s.6
Ekonomika przedsiębiorstw
Anna Tarkowska
s.4
Ekonomika przedsiębiorstw
Anna Tarkowska
s.14
5.
11,40
j.polski
Dorota Kowalska
s.13
Prac. wynagrodzeń i podatków1
Angelika Dziubak
s.22
Prac. wynagrodzeń i podatków 2
Katarzyna Zięba
s.22a
Prac. wynagrodzeń i podatków1
Angelika Dziubak
s.22
Prac. wynagrodzeń i podatków 2
Katarzyna Zięba
s.22a
Religia
Jadwiga Borus-Kopystecka
s.4
Matematyka rozsz.
Anna Wnęk
s.1
6.
12,35
j.niemiecki 1
Monika Szczepaniak
s.6
j.angielski 2
Olha Nehoda-Popsuyko
s.9
Prac. wynagrodzeń i podatków1
Angelika Dziubak
s.22
Prac. wynagrodzeń i podatków 2
Katarzyna Zięba
s.22a
j.polski
Dorota Kowalska
s.13
Kadry i płace
Katarzyna Zięba
s.8
Godzina wychowawcza
Angelika Dziubak
s.4
7.
13,30
Kadry i płace
Katarzyna Zięba
s.8
j.polski
Dorota Kowalska
s.13
Prac.ekonom.1
Irmina Ciekot
s.22
Prac.ekonom. 2
Angelika Dziubak
s.22a
Kadry i płace
Katarzyna Zięba
s.8
w-f dz.
Arleta Miga
s.gimn.1
8.
14,20
Historia i społ.
Barbara Grajczak-Migawa
s.14
w-f chł
Krzysztof Kocik
s.gimn.1
Prac.ekonom.1
Irmina Ciekot
s.22
Prac.ekonom. 2
Angelika Dziubak
s.22a
Matematyka
Anna Wnęk
s.11
w-f dz.
Arleta Miga
s.gimn.1
9.
15,10
  w-f chł
Krzysztof Kocik
s.gimn.2
     
10.
16,00